stommed.logo.II
...polubisz naszą placówkę!

StommedArte na Start

StommedArte to nowoczesna placówka medyczna oferująca kompletny zakres usług stomatologicznych oraz wybrane specjalizacje medyczne. Dominującą działalnością jest jednak stomatologia i w ramach niej proponujemy pacjentom:

  • podstawowy zakres usług, leczenie zachowawcze
  • nowoczesną i precyzyjną endodoncję, a w tym leczenie pod powiększeniem z wykorzystaniem mikroskopu Leica
  • stomatologię dziecięcą
  • stomatologię estetyczną
  • nowoczesną protetykę (zaawansowane technologie)
  • implantologię

Uzupełnieniem podstawowej oferty jest chirurgia stomatologiczna. Posiadamy także na miejscu nowoczesny aparat RTG pozwalający na wykonywanie zdjęć punktowych i panoramicznych bez konieczności opuszczania naszej placówki. Mamy wszystko na miejscu! Nie świadczymy jednak usług  w ramach funduszu NFZ. Lekarze naszej placówki czekają na Państwa. Zapraszamy.

Nowa przychodnia

StommedArte

Jesteśmy rzeczywiście nową przychodnią gdyż rozpoczęliśmy działalność w nowej lokalizacji wraz z nowym rokiem tj. od 1 stycznia 2016 roku. I choć przychodnia jest nowa to nasze doświadczenia sięgają wielu lat wstecz. Praktykowaliśmy w najlepszych przychodniach w regionie i jako lekarze specjaliści możemy zaproponować najwyższy poziom usług w relacji do kosztów leczenia. Warto to sprawdzić odwiedzając nas w trakcie dni otwartych lub podczas bezpłatnych konsultacji, na które zapraszamy!

Co mamy dla Ciebie?

Oferta usług

StommedArte to przede wszystkim nowoczesna stomatologia ale nie tylko. To generalnie przychodnia, która docelowo będzie oferować konsultacje z innych obszarów medycyny. Główną działalnością jest jednak właśnie stomatologia. Bazujemy na własnej wiedzy i doświadczeniu, co w połączeniu  z nowoczesnym sprzętem sprawia, że zarówno proces leczenia jest bezproblemowy i przez to szybki. Działamy lepiej wykorzystując ultranowoczesne urządzenia, wyprzedzające dostępne w innych przychodniach.

Dlaczego warto?

Sprzęt w przychodni

Do dyspozycji naszych pacjentów mamy nowoczesne unity pozwalające na realizację zabiegów stomatologicznych o dowolnie skomplikowanym zakresie. Aby pacjent nie musiał puszczać naszej placówki dysponujemy jednym z niewielu w regionie aparatów RTG realizujących przy bardzo niewielkiej ekspozycji na promieniowanie jonizujące panoramiczne zdjęcia zębów. Przy zabiegach wymagających precyzji korzystamy z mikroskopu Leica, niezbędny przy leczeniu kanałowym i zabiegów mikrochirurgicznych.

Coś dla nowego pacjenta

A może warto zmienić lekarza?

Na nic nie musisz się decydować. Przyjdź po prostu do nas na chwilę. Ocenisz czy może warto zostać na dłużej? W każdy czwartek zapraszamy do naszej przychodni na dzień otwarty. Sprawdzić ceny, zapytaj o szczegóły naszej oferty. Zapraszamy

mlodzi.pacjenci.Ia
Młodzi pacjenci

Wiadomo... potrzebne jest podejście

Nowoczesny sprzęt? Leczenie bez bólu? A może wygodny fotel? Oczywiście nie ma to znaczenia dla najmłodszych. Albo się boją albo nie i kropka! Wiemy jak rozmawiać i w jaki sposób zachęcić młodego pacjenta aby pozwolił nam zajrzeć tylko jednym okiem do buzi…  Samy mamy dzieci i wiemy, że jest to zawsze stres przede wszystkim dla rodzica przy czym dla dziecka w StommedArte niekoniecznie. :-)  Przeczytaj więcej

Dokumenty PDF. Warto się zapoznać