Załoga Stommed Arte

Paulina

Paulina Rudy-Chojowska – lekarz dentysta
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym.

Moją pasją zawodową jest stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, protetyka oraz stomatologia mikroskopowa. Odbyłam szereg kursów i szkoleń zawodowych, zdobywając niezbędną wiedzę i doświadczenie. Indywidualne podejście do każdego pacjenta pomaga mi w nawiązywaniu i utrzymaniu odpowiedniej  jakości współpracy, nawet z tzw. “trudnymi” pacjentami , którymi nierzadko są dzieci. To u nich właśnie  stres i lęk związany z zabiegami dentystycznymi uniemożliwia lub bardzo utrudnia leczenie stomatologiczne. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu najnowszych technik i materiałów, ciągłemu szkoleniu się  zyskałam zaufanie wielu Pacjentów, dla których najważniejsza jest estetyka uśmiechu i kompleksowe spojrzenie na zdrowie.

Cenię sobie  dobre kino, teatr i książkę. Jestem także pasjonatką koncertów muzycznych. Kocham zwierzęta a zwłaszcza psy i konie. W wolnych chwilach chętnie wybieram się na długie spacery ze swoją rodziną i psem.

Doktor Huwer

Marcin Huwer – lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej
Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu (2004 r.), absolwent studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Członek WOSIAM.

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2011 r. Regularnie uczestniczy w szkoleniach praktycznych i konferencjach  poznając nowe techniki zabiegów. W kręgu zainteresowań lekarza są zabiegi łączone  z zastosowaniem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i całościowo, starając się wybrać najlepsze rozwiązanie.

Renata

Renata Szastak – dyplomowana  higienistka stomatologiczna
Z zawodem związana od ponad 30 lat. Praca, którą wykonuje jest moją pasją. Cenię sobie satysfakcję i zadowolenie pacjentów. Ich uśmiech jest dla mnie naprawdę ważny i utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałam odpowiedni zawód.

Dużą wagę przywiązuje do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi  , a relaksuje się pielęgnując ogródek działkowy i spacerując z psem.

Karolina

Karolina KaimSzymaniuk – technik dentystyczny i fizjoterapeuta
Z zamiłowania higienistka stomatologiczna kształcąca się obecnie w tym kierunku. Szczęśliwa mężatka ciągle podnosząca  swoje kwalifikacje zawodowe nie tylko związane ze stomatologią : drobne zabiegi kosmetyczne wymagające dużej precyzji i wprawnej ręki ( przedłużanie rzęs, stylizacja paznokci ) oraz aranżacja wnętrz i decoupage są moją odskocznią od codzienności.

Wolny czas wypełniają mi również wycieczki rowerowe w towarzystwie męża oraz zgłębianie tajników włoskiej kuchni.